AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Ліфти і ескалатори SJEC

Сучасна підйомна техніка

Бюджет і якість

Виробник ліфтів і ескалаторів SJEC

Сучасна підйомна техніка є актуальною необхідністю в громадських місцях, так як робить їх відвідування більш комфортним. Тому передбачити і купити ліфт, ескалатор або траволатор необхідно ще на етапі будівництва будівель комерційного, офісного, розважального та інших значень.

Ескалатори є системи з поверховими рухомими сходами. Він завжди незамінний там, де проходить велика кількість людей, а найпопулярнішим є ескалатор в торговий центр. Таке обладнання значно зручніше сходів і допомагає пересуватися з комфортом.Траволатор має замість сходинок рухається суцільне полотно, розташоване під кутом. Вони актуальні на вокзалах і аеропортах, де є необхідність переміщення з багажем.

Головне про виробника SJEC

Займає лідируючі позиції в сфері виробництва ліфтового та підйомного устаткування, китайська компанія SJEC Corporation була заснована в місті Сучжоу в 1992 році.

Сьогодні вона являє собою три екозавода, її територія становить понад 100 тис. Кв. метрів. Для тестування нових розробок є спеціальний дослідний центр висотою 140 метрів. Виробництво підйомної техніки здійснюється на сучасному обладнанні роботизованого типу за самими передовими технологіями.

Поставка продукції здійснюється в більш ніж 80 країн світу, де вона є затребуваною і передової. Основними країнами імпортерами є: Великобританія, Швеція, Іспанія, Росія, Італія, Ірландія, Індія, Німеччина, Чехія, Бразилія, Австралія, Іран, Ізраїль, Йорданія, Туреччина, ОАЕ, Камбоджі, Філіппіни і ще безліч інших.

Для забезпечення якості роботи обладнання в країни імпортери виїжджають технічні фахівці, інженери, менеджери для проведення навчальних тренінгів з установки, монтажу, пусконалагоджувальних робіт, продажу та налагодженням відносин з кліентом.На світовому ринку, компанія заслужила статус серед клієнтів і конкурентних компаній як надійний і відповідальний партнер.

При цьому ціна на ліфти, траволатор або інше підйомне устаткування SJEC є цілком лояльною.

Зовнішні та технічні характеристики ліфтів SJEC:

У нашій компанії можна замовити і купити ліфти, траволатор або ж ескалатор оригінального виробництва торгової марки SJEC. Ми пропонуємо різні конструкції даної підйомної техніки комерційного, громадського та соціального використання. При цьому у нас ціна на ескалатор або траволатор SJEC порівняно невисока. Обумовлено це тим, що ми співпрацюємо з виробником і все поставки здійснюються безпосередньо з заводів, минаючи посередницькі націнки.

Компанія UVL є офіційним авторизованим дистриб'ютором ліфтів SJEC в Україні.

Застосування ліфтів SJEC

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

Завантаження

Технічна документація
Загрузка

SJEC

Технічна документація

Загрузка

SJEC

Каталог V 300

Загрузка

SJEC

Каталог ліфтів

Дизайн
Загрузка

SJEC

Каталог ліфтів

До ваших послуг

Офіційний сайт
SJEC

Відправити запит