AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Пасажирські ліфти

Оптимальні рішення для багатоповерхових будинків

Продаж, монтаж і обслуговування ліфтів

Наша компанія пропонує установку пасажирського ліфта різної комплектації незалежно від висоти та призначення будівлі. Ви маєте можливість гнучкого вибору – характеристика пасажирського ліфта залежить лише від Ваших вимог. Він може бути виготовлений у стандартній комплектації або відповідно до індивідуального дизайнерського проекту.

Особливості пасажирських ліфтів

В обробці кабіни пасажирського ліфта використовується плита, що ламінує, різної фактури, а також лист нержавіючої сталі. Ці матеріали зберігають стан своєї поверхні у найжорсткіших умовах експлуатації. Дизайн ліфтової кабіни можна розробити в комплексі з особливостями архітектурного планування Вашої будівлі. Розміри ліфтової кабіни Ви вибираєте відповідно до своїх побажань. При цьому її ширина може бути в межах 0,9-1,5 метра, глибина – 1-2,7 метра, висота – 2,2-2,3 метра. Ширина дверей ліфтової кабіни пасажирського ліфта варіює від 0,7 до 1,3 метра.

У стандартному виконанні швидкість підйому становить до 4 м/с, але може бути збільшена на Вашу вимогу до 8 м/с.

Звичайний ліфт пасажирський розрахований на 400 кг вантажу, що піднімається, але наша компанія пропонує великий спектр можливостей у цьому плані. Ви можете купити пасажирський ліфт вантажопідйомністю від 400 до 1275 і більше кілограм.

Кожна ліфтова кабіна може бути оснащена системою очищення повітря, яка додатково іонізує повітря.

Сучасний пасажирський ліфт оснащується електричною системою рекуперації. Це означає, що електрична енергія, що виробляється в режимі генератора, повертається в мережу, що помітно економить витрати з експлуатації пасажирського ліфта.

У ліфтовій кабіні немає старовинних кнопок. На зміну прийшов сучасний рідкокристалічний дисплей. Його сенсори призначені для вибору поверху, а інформаційна панель повідомляє про поточне положення ліфтової кабіни, а також несе корисну для пасажирів інформацію – аж до погоди на вулиці та рекламних оголошень.

Скільки коштує пасажирський ліфт у найсучаснішій комплектації, Ви можете дізнатись у менеджера нашої компанії.

Бренди

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

До ваших послуг

Отправить запрос