AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Монтаж ліфтових шахт

Наша компанія має великий досвід виконання комплексних робіт із виготовлення металоконструкцій для шахт ліфтів.

Наша компанія має великий досвід виконання комплексних робіт із виготовлення металоконструкцій для шахт ліфтів. Інженери та технології компанії самостійно розроблять проект майбутньої конструкції шахти ліфта. При цьому будуть виконані всі побажання замовника та дотримано всіх будівельних норм. Ми проведемо всі необхідні експертні дослідження будівлі.

Монтаж ліфтових шахт складається з виготовлення металевого каркасу та оздоблення. Ми використовуємо у виробництві всі різновиди металевого профілю, а при проведенні облицювальних робіт застосовуємо різні матеріали, у тому числі спеціальні листові панелі з нержавіючої сталі та скло.

Нині розрізняють кілька різновидів каркасних шахтних конструкцій із металевого профілю. Ми маємо великий досвід роботи у Києві та регіонах, тому Ви маєте можливість купити шахти ліфтів різних модифікацій:

  • нерозбірну шахту, конструкція якої буде виготовлена ​​із металевого профілю із замкнутим перетином. В облицюванні такої шахти ми використовуємо триплекс або високоміцне скло, а також вироби з нержавіючої сталі;
  • швидкомонтована збірна шахта, при виготовленні якої застосовується металевий профіль незамкнутого перерізу. Монтується така шахта в найкоротші терміни, а для облицювання застосовується той самий триплекс, а також звичайне або тоноване скло;
  • на спеціальне замовлення ми виготовимо шахту для сучасного панорамного ліфта.

У конструкції шахти використовується безліч додаткових елементів – стійок, балок та сполучних елементів, які виробляються нашою компанією. Ми самостійно виготовляємо кронштейни для закріплення напрямних на основній конструкції та інші металоконструкції шахти ліфта. Вся без винятку наша продукція ретельно перевіряється на всіх етапах виробництва, а контрольне складання проходить комплексне випробування.

Для изготовления лифтовых шахт применяются только высококачественные материалы. Для гибки и резки металлического профиля, сварочных работ используется надежное и производительное технологическое оборудование европейских производителей, что дает все основания в надежности и высоком качестве нашей продукции. При этом современные технологии обработки материалов позволяют добиться существенного снижения стоимости работ.

Мы готовы поделиться всей имеющейся информацией о конструкциях современных шахт для лифтов, что поможет Вам определиться с выбором отделочных материалов.

shahta lifta - Монтаж ліфтових шахт

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

Отправить запрос