AUTHORIZED DISTRIBUTOR

ЛІФТИ UVL УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Дизайн і індивідуальність

Персоналізація проектів і дизайнерські рішення

Котеджні ліфти від UVL Lift – естетика і функціональність

Заміські житлові будови і котеджі, які мають немаленьку площу і кілька поверхів, часто мають спеціальний ліфт для приватного будинку. Його наявність передбачається ще на етапі будівництва, але також може встановлюватися і в існуючій будівлі. Застосовується таке обладнання в більшій мірі для комфортного переміщення людей на верхні поверхи, а також для транспортування різних вантажів, наприклад, продуктів харчування або дров для каміна.

Функціональні котеджні ліфти

Наша компанія пропонує своїм клієнтам розробити, зібрати і встановити індивідуальний ліфт для котеджу з урахуванням всіх побажань щодо габаритів і зовнішніх характеристик. Ми пропонуємо ліфтові рішення від бренду Gruppo Millepiani (Італія), які випускаються відповідно до високих стандартів із техніки безпеки. Вони є естетичними, компактними і функціональними, підходять для установки в приватних будинках, котеджах, готелях. Дані італійські компанії протягом багатьох років є лідерами у виробництві котеджних ліфтів, а також для бізнесових, розважальних і торгових центрів, заміських будинків і багаторівневих квартир. За цей час були розроблені кілька лінійок ліфтових підйомників, які відрізняються технічними та дизайнерськими рішеннями. З самого початку діяльність компанії була спрямована на створення естетичної, надійної і технологічної продукції. Дані компанії є засновниками ліфтової моди для котеджів і будинків, які є їх функціональною прикрасою.

Основні характеристики продукції:

Можливість установки в різні шахти (будівельну, панорамний, металокаркасних); Застосування приводів електричного або гідравлічного типу; Використання автоматичних або орних механізмів для відкривання дверей; Функціональність і знижене енергоспоживання; Відповідність зовнішнього вигляду загальному архітектурному стилю; Підбір внутрішньої і зовнішньої обробки індивідуального дизайну; Високий рівень надійності і безпеки, відповідність всім стандартам якості.

Зовнішні та технічні характеристики ліфтів

Установка ліфта: в будівельну / металокаркасних / панорамну шахту Підбір ліфтового обладнання під необхідні замовнику розміри Тип приводу: гідравлічний / електричний Тип відкривання дверей: розсувні / автоматичні Чи не порушує архітектурного стилю Підбір індивідуального дизайну оздоблення ліфтів Купити котеджне ліфт виробництва Gruppo Millepiani в нашій компанії є і просто. Ціна на дані конструкції оптимально лояльна, відповідає високій якості і надійності. Це придбання дозволить реалізувати функціональні та дизайнерські задумки в обладнанні комфортабельного котеджу або житлового будинку.

Бренди

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

До ваших послуг

Отправить запрос