AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Технічне обслуговування ліфтів

Від ремонту та модернізації ліфтів до поставок
комплектуючих і запчастин для обслуговування ліфтів

Запчастини для ремонту і модернізації підйомно-ліфтового обладнання

Капітальний ремонт ліфта потрібно робити один раз в 10-15 років в залежності від інтенсивності експлуатації і навантаження на основні деталі. Запорукою успішного ремонту і подальшої надійної роботи обладнання є використання високоякісних запчастин. Ремонтні роботи можуть ставитися як до основного механізму – двигуну, так і до заміни допоміжних комплектуючих – купе кабіни, двері, обмежувачі швидкості, троса і противагу.

Крім ремонтних робіт можливе проведення модернізації ліфтів, яка здатна продовжити термін його роботи ще на 10-12 років, виключаючи повну заміну обладнання. Як правило, модернізація стосується станції управління, так як мікропроцесорні технології розвиваються швидко, і дизайну кабіни для забезпечення більш комфортного час пересування. Так само проводиться заміна окремих деталей, термін експлуатації яких добігає кінця. Процес модернізації не буде змінювати швидкісні характеристики, кінематичну схему і вантажопідйомність обладнання. Гідний асортимент комплектуючих і запчастин Наша компанія «UVL ​​Lift Company» протягом багатьох років успішно співпрацює з відомими виробниками ліфтів будь-якого призначення, а також всіх необхідних до них комплектуючих. Ми пропонуємо оригінальну продукцію таких світових брендів, як SKG, IGV, WITTUR, Могильовліфтмаш, OTIS, KONE, Schindler і HIDRAL, а також найбільшої китайської компанії SJEC. Наші фахівці при необхідності дадуть відповідь на всі питання, нададуть професійну консультацію і допомогу у виборі необхідних запчастин.

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

Ми пропонуємо весь цикл починаючи від поставки закінчуючи обслуговуванням ліфтового обладнання

Консультації по вибору

Роблячи перший дзвінок менеджеру, ви отримуєте весь необхідний обсяг інформації по питанню – будь то котеджне ліфт, вантажний (ресторанний) ліфт, пасажирський або панорамний ліфт для будь-якого приміщення. Знаючи всі необхідні нюанси, наш фахівець запропонує Вам оптимальне рішення і додатковий набір опцій, які можуть полегшити і спростити експлуатацію обладнання (наприклад, світлова завіса для пасажирського ліфта, полички для блюд для ресторанного ліфта, бар’єрну огорожу для вантажного ліфта і багато іншого.

Проектування

Наші інженери-конструктори співпрацюють з виробниками обладнання WITTUR – пасажирські та панорамні ліфти, IGV – котеджні ліфти, SKG – вантажні, ресторанні ліфти, і відстежують коректність будівельних завдань і їх відповідність проекту будівлі.

Поставка обладнання

Після підбору обладнання укладається договір на поставку, монтаж і налагодження обладнання. У договорі прописується комплектація обладнання, терміни поставки, гарантійні зобов’язання і багато інших нюансів. Форма договору постійно оптимізується, роблячи його максимально прозорим і зрозумілим для Вас. Устаткування іноземних виробників проходить обов’язкову сертифікацію.

Монтаж і налагодження

Для виконання даних робіт у нас є всі необхідні ліцензії та дозвільні документи від Держнаглядохоронпраці. Роботи ведуться фахівцями, які пройшли обов’язкове навчання і необхідні курси підвищення кваліфікації з використанням сучасного обладнання, є співробітники, які пройшли навчання за кордоном, підтверджене сертифікатами фірм-виробників. Роботи в обов’язковому порядку ведуться під контролем фахівця з інженерно-технічного складу підприємства.

Технічне обслуговування ліфтів

Той необхідний інструмент, який забезпечує безпечну експлуатацію ліфта. Технічне обслуговування є істотним елементом в нашому сервісі і може мати різні форми (часткове, повне, періодичне і т д). Наявність розгалуженої мережі мобільного сервісної служби дозволяє нам здійснювати обслуговування понад 2000 ліфтів в Україні і оперативно реагувати на зміни в роботі обладнання.

До ваших послуг

Отправить запрос