AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Ліфти для торгових центрів

Технічні рішення і дизайн.

Супровід на всіх стадіях проекту до введення в експлуатацію.

Торгові центри в Україні – це одна з найважливіших складових форм об’єктів комерційної нерухомості, яка є головним пріоритетом для компанії UVL. Великий досвід поставки ліфтів і ескалаторів, а також монтаж і обслуговування дає можливість нам вирішувати найскладніші завдання. Розуміння того, що функціонування практично будь-якого торгового комплексу неможливо без стабільно працюючих ліфтів і ескалаторів, ми пропонуємо оптимальні рішення для замовника – ліфти і ескалатори від компаній Wittur (Німеччина) і Sjec (Китай). Дане обладнання відрізняється комплектуючими високого класу і відмінно зарекомендувало себе багаторічної надійною роботою в торгових центрах України.

Компанія UVL Lift протягом більше 15 років здійснює поставки, монтаж, а також пропонуємо обслуговування усіх видів ліфтів для торгових центрів і пропонує широкий асортимент обладнання, яке підійде великим торговим центрам з прохідністю більше 200 тис. Чоловік на добу і для невеликих магазинів, розміщених на декількох поверхах.

Види ліфтів для ТРЦ

В основному для роботи ТРЦ потрібні чотири основних видів ліфтів:

 • Пасажирські ліфти для відвідувачів
 • Вантажні для доставки товарів
 • Маловантажні для ресторанів
 • Ескалатори

Для ТРЦ ідеальним варіантом будуть ліфти такого типу:

 • Варіанти приводів: електричними або гідравлічними.
 • Без машинного відділення для більш компактного розміщення.
 • Для плавного ходу варто вибирати ліфт з безредукторним двигуном.

Вибір пасажирських ліфтів. Варто звернути увагу на місткість і кількість ліфтів, цей параметр розраховується виходячи з площі і прохідності ТЦ. Оформлення ліфта підбирається із загальної концепції торгового центру.

Панорамні ліфти. Мають в собі три функції одночасно, це перевезення пасажирів, розвага (гарний огляд простору) і іміджева складова інтер’єру.

Вантажні ліфти мають міцні і зносостійкі кабіни, які можуть мати додаткові опції для підвищення ресурсу. Вантажопідйомність таких ліфтів – від 600 до 7500 кг. Для зручності користуванням можна встановити різноманітні механізми відкривання дверей і варіанти завантаження (з одного боку або наскрізні).

Ресторанні ліфти (Маловантажні) – які не потребують приямку і розраховані на підйом вантажів вагою від 40 до 400 кг. Не мають обмежень по монтажу завдяки самонесучі каркасу шахти. Покриття кабін з шліфованої нержавіючої сталі має необмежений термін служби.

Вимоги до пасажирських ліфтів в ТРЦ

Список загальноприйнятих вимог до ліфтів (крім ГОСТу, СП і протипожежної безпеки):

 • плавний хід
 • точна зупинка
 • доступність для маломобільних груп населення
 • можливість завершити рух при відключенні енергії
 • система диспетчерського контролю
 • фотоелементи контролю дверного отвору
 • нековзне покриття підлоги

Бренди та виробники

Протягом більше 15 років ми працюємо з продукцією всіх світових брендів ліфтів, тому сформували оптимальний, на наш погляд, перелік виробників для ліфтів в ТЦ:

WITTUR Group (Германия) – одна из лидирующих компаний на мировом рынке среди производителей комплектующих, модулей и систем в сфере лифтовой индустрии.

SJEC Corporation (Китай) – один зі світових лідерів у виробництві ліфтів і ескалаторів, не має рівних за співвідношенням ціна / якість / функціонал.

Архітекторам і проектувальникам

Надсилайте запити нашим фахівцям – ми надамо підтримку на будь-якій стадії проектування, від проектних робіт до підбору обробки. Так само ви можете завантажити каталоги, в яких ви знайдете відповідне рішення за ціною, якістю і конструктиву.

Забудовникам

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором в Україні кількох світових виробників ліфтів і завжди можемо запропонувати ексклюзивні умови по ціні і постачання. Так само можемо підібрати аналоги, які оптимально підійдуть за технічними характеристиками і ціною. Ми більше 15 років на ринку і вже встигли набратися досвіду!

Бренди

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

До ваших послуг

Відправити запит