AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Технічний аудит роботи ліфта

Задля більшої безпеки роботи ліфтового устаткування періодично здійснюється технічний аудит системи. До комплексу робіт входить візуальний огляд, перевірка працездатності вузлів та проведення динамічних випробувань у різних режимах.

Послідовність технічного аудиту ліфта

1. Огляд ліфта. Візуальний огляд дозволяє визначити, в якому стані є найбільш відповідальні вузли – кріплення, ланцюги, канати, електропроводка. Майстер перевіряє наявність технічної документації, дозволів на експлуатацію ліфтового обладнання. Візуально оцінюється стан кабіни.

2. Перевірка ліфта без навантаження. У цьому режимі витяг випробовується з порожньою кабіною. Перевіряється працездатність лебідок, дверного механізму, приводу, шахти, систем керування, безпеки, сигналізації, освітлення.

3. Динамічне випробування. На цьому етапі ліфт працює під навантаженням, що дорівнює його номінальній вантажопідйомності. Навантаження рівномірно розподіляється по всій поверхні підлоги кабіни. Канати, підвіски та системи кріплення піддаються випробуванням на міцність. Велику увагу приділяють перевірці працездатності гальмівного механізму. Вузли гідроприводу перевіряються на герметичність. Визначається точність зупинки кабіни та справність обмежувачів швидкості

Приклад несправностей, які можуть бути виявлені під час техогляду

Під час технічного аудиту можуть бути виявлені серйозні приховані несправності, які поки що не давалися взнаки. Наведемо кілька прикладів неполадок, у яких краще підніматися на верхній поверх без ліфта, ніж користуватися небезпечним підйомником.

  • Несправності у роботі буферної системи. Ознаки – повне стиснення пружини чи заїдання плунжера гідравлічного буфера.
  • Несправність уловлювачів. Ознаки – не забезпечується точність зупинки кабіни з вантажем.
  • Несправність обмежувачів швидкості. Ознаки – нездатність вступати у взаємодію Космосу з уловителями.

Методика технічного аудиту ліфта – складна багатоступінчаста процедура, що має масу специфічних нюансів. Виконувати подібні роботи можуть лише висококваліфіковані спеціалісти. Для замовлення послуги техогляду звертайтесь до спеціалістів UVL Lift Company. Ми виконаємо роботу на високому професійному рівні, оперативно виявимо несправності та займемося їх ефективним усуненням.

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

Отправить запрос