AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Автомобільні ліфти

Продаж автомобільних ліфтів для гаражів та парковок, та ж їх обслуговування, ремонт та модернізація.

В умовах сучасного міста автомобільні ліфти для паркінгу є ефективним рішенням, що дозволяє значно збільшити кількість місць для паркування автомобілів у гаражі або паркінгу. Це досягається завдяки можливості паркування автомобілів у кілька рівнів. Компактна конструкція автомобільного витягу дозволяє значно економити корисну площу паркування.

Ліфти для автомобілів використовуються в різних умовах:

як стоянка на території автосалону або автосервісу;
для паркування службових машин у автосервісі;
для сімейного паркування в умовах приватного будинку.

avtomobilnyi lift - Автомобільні ліфти

Паркувальні системи бувають залежні та незалежні. Різниця в тому, що у разі залежного підйомника для паркування або виїзду автомобіля може виникнути потреба прибрати автомобіль, що знаходиться внизу. У незалежному підйомнику автомобіля верхній рівень може бути безперешкодно використаний при облаштуванні глибокого приямка висотою не менш паркованого автомобіля.

В умовах автосервісу ліфт для автомобілів допомагає автослюсарю займатися діагностикою та ремонтом трансмісії, вивішуванням коліс та іншими ремонтними роботами, при виконанні яких раніше використовувалася оглядова яма. Використання автомобільного ліфта дозволяє значно скоротити час обслуговування автомобіля.

Автомобільний ліфт – не найновіший винахід. Перші зразки з’явилися понад 80 років тому і з того часу конструкції автомобільних підйомників постійно вдосконалюються. Сучасний автомобільний ліфт безпечний у користуванні. Він не вийде з ладу навіть при відмові гідравлічної системи та при повному відключенні електрики. Однак для забезпечення безвідмовної роботи всіх вузлів та механізмів автомобільного ліфта для паркінгу та гаражів потрібно врахувати ту обставину, що установкою конструкції може займатися лише кваліфікований фахівець. А якщо ні, то гарантії безпеки людей не буде. Зауважимо, що автомобільний ліфт призначений для підйому значних тягарів на висоту, при якій небезпека отримання тяжкої травми є максимально високою. При грамотній установці автомобільний ліфт оснащується блокувальною системою на випадок будь-якої непередбаченої ситуації.

Автомобільні ліфти від нашої компанії компактні та легкі в управлінні. Вони забезпечують максимальний комфорт для користувачів, а гарантійне та сервісне обслуговування конструкцій забезпечить безперебійну роботу протягом довгих років експлуатації.

Переваги роботи з UVL Lift Company

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів зі світовою популярністю

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

До ваших послуг

Отправить запрос