Підтримка

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ обслуговування ЛІФТІВ
Широкий спектр брендів
AUTHORIZED DISTRIBUTOR

Крім ремонтних робіт можливе проведення модернізації ліфтів, яка здатна продовжити термін його роботи ще на 10-12 років, виключаючи повну заміну обладнання. Як правило, модернізація стосується станції управління, так як мікропроцесорні технології розвиваються швидко, і дизайну кабіни для забезпечення більш комфортного час пересування. Так само проводиться заміна окремих деталей, термін експлуатації яких добігає кінця. Процес модернізації не буде змінювати швидкісні характеристики, кінематичну схему і вантажопідйомність обладнання. Гідний асортимент комплектуючих і запчастин Наша компанія «UVL ​​Lift Company» протягом багатьох років успішно співпрацює з відомими виробниками ліфтів будь-якого призначення, а також всіх необхідних до них комплектуючих. Ми пропонуємо оригінальну продукцію таких світових брендів, як SKG, IGV, WITTUR, Могильовліфтмаш, OTIS, KONE, Schindler і HIDRAL, а також найбільшої китайської компанії SJEC. Наші фахівці при необхідності дадуть відповідь на всі питання, нададуть професійну консультацію і допомогу у виборі необхідних запчастин

переваги роботи з uvl

30 років досвіду на ринку

Успішне співробітництво з архітекторами і реалізація проектів.

Офіційний дистриб'ютор

Авторизований представник брендів з світовою популярністю.

Повний супровід

Індивідуальні лад завдання, продаж ліфтів, постачання, монтаж, сервісне обслуговування.

Ексклюзивні рішення

Унікальний дизайн, спеціальні конструктивні рішення.

Гарантія та стандарти

Відповідність європейським нормам і гарантійні зобов'язання.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ВИБОРУ

Роблячи перший дзвінок менеджеру, ви отримуєте весь необхідний обсяг інформації по питанню - будь то котеджне ліфт, вантажний (ресторанний) ліфт, пасажирський або панорамний ліфт для будь-якого приміщення. Знаючи всі необхідні нюанси, наш фахівець запропонує Вам оптимальне рішення і додатковий набір опцій, які можуть полегшити і спростити експлуатацію обладнання (наприклад, світлова завіса для пасажирського ліфта, полички для блюд для ресторанного ліфта, бар'єрну огорожу для вантажного ліфта і багато іншого.

ПРОЕКТУВАННЯ

Наші інженери-конструктори співпрацюють з виробниками обладнання WITTUR - пасажирські та панорамні ліфти, IGV - котеджні ліфти, SKG - вантажні, ресторанні ліфти, і відстежують коректність будівельних завдань і їх відповідність проекту будівлі.

ПОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ

Після підбору обладнання укладається договір на поставку, монтаж і налагодження обладнання. У договорі прописується комплектація обладнання, терміни поставки, гарантійні зобов'язання і багато інших нюансів. Форма договору постійно оптимізується, роблячи його максимально прозорим і зрозумілим для Вас. Устаткування іноземних виробників проходить обов'язкову сертифікацію.

МОНТАЖ І НАЛАГОДЖЕННЯ

Для виконання даних робіт у нас є всі необхідні ліцензії та дозвільні документи від Держнаглядохоронпраці. Роботи ведуться фахівцями, які пройшли обов'язкове навчання і необхідні курси підвищення кваліфікації з використанням сучасного обладнання, є співробітники, які пройшли навчання за кордоном, підтверджене сертифікатами фірм-виробників. Роботи в обов'язковому порядку ведуться під контролем фахівця з інженерно-технічного складу підприємства.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ

Той необхідний інструмент, який забезпечує безпечну експлуатацію ліфта. Технічне обслуговування є істотним елементом в нашому сервісі і може мати різні форми (часткове, повне, періодичне і т д). Наявність розгалуженої мережі мобільного сервісної служби дозволяє нам здійснювати обслуговування понад 2000 ліфтів в Україні і оперативно реагувати на зміни в роботі обладнання.

До ваших послуг

Контакти

Мобільний+38 (067) 408-43-13
Електронна адресаoffice@uvl.ua
Украина, Киев ул. Н. Василенко, 7 офис 502