Що робити якщо падає ліфт?

падение лифта

Невже можна постраждати, якщо ліфт падає?

Так, такий ризик є. Але дуже маленький. Сучасні системи оснащені такими механізмами, які дозволяють максимально пом’якшити силу удару в екстремальних обставинах для найменшого збитку життя і здоров’я пасажирів. Крім того, існує система екстреного гальмування, і величезні пружини внизу, які не дозволять кабіні з усією міццю розбитися об дно шахти.

Насправді, шансів опинитися в падаючому ліфті набагато менше в порівнянні з іншими небезпеками. Найчастіше травми відбуваються, коли людина крокує в порожню шахту ліфта, або його затискає дверима. Тому, варто бути уважними і не поспішати – завжди приїде інший ліфт.

Але, тим не менше, на всякий випадок, потрібно засвоїти найперші правила, в разі, якщо ваш ліфт раптом починає падати, для того, щоб не панікувати, і діяти по ситуації.

  1. Не можна стрибати! Є помилкова думка, що якщо стрибнути до того, як кабіна вдариться об дно ліфтової шахти, то сила удару пом’якшиться. Але звідки ви дізнаєтеся, коли саме буде удар і потрібно стрибнути? Крім того, навіть якщо ви зможете підстрибнути, то чи не знизите швидкість падіння досить для того, щоб залишитися неушкодженим. А під час стрибка ви можете травмуватися.
  2. Не стійте прямо. Стояти в падаючому ліфті на прямих ногах – ризикувати життям. Під час удару на ваші ноги обрушиться вага в десять разів більше вашого власного.
  3. Ляжте на підлогу. Краще на спину, закрийте голову руками. У цьому випадку, ви захиститеся від травмування уламками ліфтової конструкції в разі удару.

Рекорд виживання в ліфті:

Бетті Лу Олівер вижила, падаючи в ліфтовій кабіні з 79 поверху. Цей рекорд, який став випадковістю, називається «Виживання в найвищому падінні ліфта». Бетті працювала ліфтером в Empire State Building. Вона перебувала в кабіні, яка зірвалася, і пролетіла 79 поверхів. Разом з конструкцією, кинулася вниз, пролетівши все це відстань, їй вдалося залишитися в живих. Завдяки кільком сотням метрів кабелю, які впали на дно шахти до того, як туди впав ліфт, жінка вижила.

Відео: Руйнівники легенд. Як вижити в падаючому ліфті.

Ліфти компанією UVL Lift встановлюються за всіма правилами техніки безпеки і проходять регулярне технічне обслуговування, замовити або  купити ліфт.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment