Чому ліфт викликається не відразу?

lift_vyzov

Напевно кожного з нас дратує ситуація, коли вранці (вдень, ввечері) запізнюючись на зустріч, доводиться чекати ліфта, який при натисканні кнопки виклику не поспішає терміново їхати на ваш поверх, а «тупить» зверху чи знизу, і лише через кілька секунд подає кабіну . Так буває і зі старими ліфтами, і з новими, сучасними ліфтами.

Навіщо це зроблено?

Уявіть, що кабіна ліфта приїхала на ваш поверх, люди вийшли, ви туди увійшли, а в цей час з якогось поверху вже зафіксовано виклик вгору або вниз. Якщо ви не встигли вчасно натиснути потрібну кнопку, то поїдете туди, куди викликали до вас, а не в потрібному напрямку. Для того, щоб цього уникнути, системою робиться затримка в 7 секунд, це дає вам можливість скористатися цифрою поверху. Якщо не встигли – ліфт подумає, що в кабіні нікого немає, світло згасне і підйомник поїде туди, куди його викликали.

У старих ліфтах є так званий «рухома підлога», який зчитує вага людини і розпізнає, порожня кабіна, або хтось в ній знаходиться. У сучасних ліфтах підлогу нерухомий, тому пасажиру дається час натиснути потрібну кнопку. У будь-якому випадку, постарайтеся швидше зробити ваш вибір до того, як в кабіні згасне світло.

Якщо у Вас виникли проблеми з роботою ліфта, варто звернутися в службу обслуговування ліфтів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment