Запчастини

Комплектуючі та запчастини для ліфтів

Ліфтове обладнання будь-якого призначення, будь воно пасажирське, сервісне або промислове, являє собою досить складний і відповідальний механізм. Для забезпечення безпеки роботи, йому необхідно регулярне технічне обслуговування, а при необхідності своєчасний ремонт або модернізація.

Цікавлять оригінальні комплектуючі та запчастини для ліфтів? Необхідні нові сучасні деталі для застарілих моделей? Чи плануєте провести сучасну модернізацію ліфта чи підйомника? Ви звернулися за адресою. Наша компанія «UVL ​​Lift Company» готова допомогти в цьому, пропонуючи всі необхідні комплектуючі до ліфтової техніки різних виробників.

Запчастини для ремонту і модернізації підйомно-ліфтового обладнання

Капітальний ремонт ліфта потрібно робити один раз на 5-15 років в залежності від інтенсивності експлуатації і навантаження на основні деталі. Запорукою успішного ремонту і подальшої надійної роботи обладнання є використання високоякісних запчастин. Ремонтні роботи можуть стосуватися як основного механізму – двигуну, так і заміни допоміжних комплектуючих – купе кабіни, дверей, швидкісних обмежувачів і противаг.

Крім ремонтних робіт можливе проведення модернізації ліфтів, яка здатна продовжити термін його роботи ще на 15-18 років, виключаючи повну заміну обладнання. Як правило, модернізація стосується станції управління, так як мікропроцесорні технології розвиваються швидко, і дизайну кабіни для забезпечення більш комфортного час пересування. Так само проводиться заміна окремих деталей, термін експлуатації яких добігає кінця. Процес модернізації не буде змінювати швидкісні характеристики, кінематичну схему і вантажопідйомність обладнання.

Гідний асортимент комплектуючих і запчастин

Наша компанія «UVL ​​Lift Company» протягом багатьох років успішно співпрацює з відомими виробниками ліфтів будь-якого призначення, а також всіх необхідних до них комплектуючих. Ми пропонуємо оригінальну продукцію таких світових брендів, як SKG, IGV, WITTUR, Могильовліфтмаш, OTIS, KONE, Schindler і HIDRAL, а також найбільшої китайської компанії SJEC. Наші фахівці при необхідності дадуть відповідь на всі питання, нададуть професійну консультацію і допомогу у виборі необхідних запчастин.

Відгук

  Відгук

  Дякуємо за залишений відгук. Ваша думка дуже важлива для нас.

  Назад
  ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

  Компанія UVL Lift Company проводить ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ БУДЬ ТОРГОВОЇ МАРКИ

  Зворотній зв'язок

  Зворотній зв'язок  Відправити заявку