Послуги

Процес вибору ліфтового обладнання включає в себе кілька етапів, кожен з яких має безпосередній вплив на остаточний результат. Якщо розділити весь процес від першого дзвінка до менеджера з продажу до остаточних домовленостей по виду обслуговування, виділимо кілька ключових пунктів:консультації з вибору ліфтів, постачання ліфтового обладнання, монтаж і налагодження, технічне обслуговування, проектування ліфтів.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО ВИБОРУ
Роблячи перший дзвінок менеджеру, ви отримуєте весь необхідний обсяг інформації по цікавить питання - будь то котеджне ліфт, вантажний (ресторанний) ліфт, пасажирський або панорамний ліфт для будь-якого приміщення. Знаючи всі необхідні нюанси, наш фахівець запропонує Вам оптимальне рішення і додатковий набір опцій, які можуть полегшити і спростити експлуатацію обладнання (наприклад, світлова завіса для пасажирського ліфта, полички для страв для ресторанного ліфта, бар'єрну огорожу для вантажного ліфта і багато іншого.
ПРОЕКТУВАННЯ
Наші інженери-конструктори співпрацюють з виробниками обладнання WITTUR - пасажирські та панорамні ліфти, IGV - котеджні ліфти, SKG - вантажні, ресторанні ліфти, і відстежують коректність будівельних завдань та їх відповідність проекту будівлі.
ПОСТАВКА ОБЛАДНАННЯ
Після підбору обладнання укладається договір на поставку, монтаж і налагодження обладнання. У договорі прописується комплектація обладнання, терміни поставки, гарантійні зобов'язання і багато інших нюансів. Форма договору постійно оптимізується, роблячи його максимально прозорим і зрозумілим для Вас. Устаткування іноземних виробників проходить обов'язкову сертифікацію.
Монтаж і налагодження
Для виконання даних робіт у нас є всі необхідні ліцензії та дозвільні документи від Держнаглядохоронпраці. Роботи ведуться фахівцями, що пройшли обов'язкове навчання і необхідні курси підвищення кваліфікації з використанням сучасного обладнання, є співробітники, які пройшли навчання за кордоном, підтверджене сертифікатами фірм-виробників. Роботи в обов'язковому порядку ведуться під контролем фахівця з інженерно-технічного складу підприємства.
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Той необхідний інструмент, який забезпечує безпечну експлуатацію ліфта. Технічне обслуговування є істотним елементом в нашому сервісі і може мати різні форми (часткове, повне, періодичне і т д). Наявність розгалуженої мережі мобільного сервісної служби дозволяє нам здійснювати обслуговування понад 2000 ліфтів в Україні та оперативно реагувати на зміни в роботі устаткування.

Відгук

  Відгук

  Дякуємо за залишений відгук. Ваша думка дуже важлива для нас.

  Назад
  ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

  Компанія UVL Lift Company проводить ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ БУДЬ ТОРГОВОЇ МАРКИ

  Зворотній зв'язок

  Зворотній зв'язок  Відправити заявку